Management
STRATEGICKÉ ANALÝZY
Získejte data pro lepší strategické rozhodování
READ MORESHOP NEW IN
  1. Home
  2. >
  3. Strategické analýzy

Dostatek kvalitních informací a dat pro lepší strategické rozhodování. Nezaujatý pohled na vlastní firmu a perfektní znalost konkurence a toho, kde nad vámi vítězí a kde naopak můžete vítězit vy. To jsou jen některé benefity našich analytických služeb.

Vstupní analýza

Bezplatnou vstupní analýzou vždy zahajujeme spolupráci s novými klienty. Umožní nám dozvědět se vše důležité pro to, abychom správně určili další postup a mohli vám při spolupráci přinést maximum.

Vy díky bezplatné vstupní analýze získáte možnost dozvědět se o své firmě mnoho věcí a získáte na ni nezávislý pohled. Realizace vstupní analýzy vás k ničemu nezavazuje. Můžete s ní jen získat.

Získejte nezaujatý pohled na vitalitu a problémy vaší firmy. Každý majitel malé firmy ji, své piplané dítě, vidí v lepším světle než obvykle odpovídá realitě. Nezaujatý pohled získaný pomocí hloubkové diagnostiky odhalí všechny slabiny firmy a poskytne vám dostatek informací a návrhů, jak tyto slabiny odstranit, svou firmu výrazně posílit a zvýšit její konkurenceschopnost.

Hloubková diagnostika firmy

Analýza trhu a konkurence

Znát možnosti a limity svého trhu a do větších podrobností jeho dominantní hráče vám poskytne strategickou výhodu. Většina majitelů firem zná své konkurenty jen velmi povrchně. Analýza trhu vám tyto informace výrazně rozšíří. Budete vědět, jak konkurenti komunikují, s jakými výhodami své nabídky operují, kde mají slabiny. Dostanete konkrétní doporučení, jak svou pozici na trhu zlepšit.

AŤ UŽ JE VÁŠ CÍL JAKÝKOLI, SPOLUPRÁCI VŽDY ZAČÍNÁME BEZPLATNOU VSTUPNÍ ANALÝZOU

Analýza má formu setkání s majitelem či CEO firmy, případně s dalšími členy managementu. Zabere maximálně půl dne, je zdarma a nevyplývají z ní pro vás žádné závazky či povinnosti. Pomáhá nám poodkrýt všechny možné výzvy, které by mohly bránit splnění vašich strategických cílů a naplnění společného cíle spolupráce.

ČERPEJTE INSPIRACI

Líbí se vám naše články? Odběratelům našeho newsletteru dáváme vědět, když se objeví nový. Aby mohli načerpat inspiraci pěkně za čerstva. Nebojte, nic jiného v newsletteru není. Víme, že firemní novinky nikoho nezajímají. Proto posíláme pouze obsah, který má pro čtenáře skutečnou hodnotu.

© Copyright - Brand Hub s.r.o. - 2016 - 2024