Brand Incubator
DLOUHODOBÉ ROZVOJOVÉ
PROGRAMY
READ MORESHOP NEW IN
  1. Home
  2. >
  3. Služby
  4. >
  5. Dlouhodobé rozvojové programy

Dlouhodobé programy jsou vytvořeny tak, aby provázely majitele firmy na osamocené podnikatelské cestě a pomáhaly mu rozvíjet jeho firmu po dlouhé měsíce či roky. Jsou stavěny na principech koučingu a mentoringu.

Vyladěná firma

Proměňte svou firmu na dokonale fungující švýcarský strojek.

Program Vyladěná firma vznikl jako odpověď na nejčastěji vídané problémy v malých firmách. Přehlcený majitel bez časové a mentální kapacity na strategický rozvoj firmy. Neexistující procesy a best practices. Neexistující nebo nedodržované firemní strategie a principy.

Je stavěn tak, aby pomohl do firmy vnést řád, uvolnit majiteli ruce pro klíčové úkoly a vystavět firmu, která bude skutečným aktivem. Která bude přinášet peníze bez nutnosti majitele trávit v ní dny i noci. A v pozdější fázi bude snadno prodatelná za vysokou cenu nebo předatelná další generaci.

AŤ UŽ JE VÁŠ CÍL JAKÝKOLI, SPOLUPRÁCI VŽDY ZAČÍNÁME BEZPLATNOU VSTUPNÍ ANALÝZOU

Analýza má formu setkání s majitelem či CEO firmy, případně s dalšími členy managementu. Zabere maximálně půl dne, je zdarma a nevyplývají z ní pro vás žádné závazky či povinnosti. Pomáhá nám poodkrýt všechny možné výzvy, které by mohly bránit splnění vašich strategických cílů a naplnění společného cíle spolupráce.

ČERPEJTE INSPIRACI

Líbí se vám naše články? Odběratelům našeho newsletteru dáváme vědět, když se objeví nový. Aby mohli načerpat inspiraci pěkně za čerstva. Nebojte, nic jiného v newsletteru není. Víme, že firemní novinky nikoho nezajímají. Proto posíláme pouze obsah, který má pro čtenáře skutečnou hodnotu.

© Copyright - Brand Hub s.r.o. - 2016 - 2024