Jak pracujeme
JAKÝM ZPŮSOBEM
PRACUJEME
PRINCIPY, KTERÝMI SE ŘÍDÍME PŘI PRÁCI S KLIENTY A POMOCI JEJICH PODNIKÁNÍ
 1. Home
 2. >
 3. Než začneme spolupracovat
 4. >
 5. Jakým způsobem pracujeme

Veškerá naše snažení zasahují do jádra klientských firem. Vždy přinášíme změnu, často velmi zásadní – v tom, jak se lidé ve firmě dívají na okolní svět, na svůj produkt, na své zákazníky, na tvorbu hodnoty pro zákazníky.

Ti, kdo někdy zkusili změnu ve firmě zavést, vědí, jak náročné to je. Lidé nemají změny rádi. Nabourávají status quo, zaběhlé procesy a pořádky a to často představuje problém. Lidé se proto změnám mnohdy brání a snahy o jejich zavedení podvědomě (nebo i vědomě) sabotují.

Abychom zajistili, že námi navržené projekty uspějí a skutečně se zavedou do praxe, postupujeme podle níže popsaného scénáře. Je možná náročnější na čas a finance, maximalizuje však šanci na prosazení pozitivních změn. A to za to stojí.

 • Inspiruj lídra

  Změna začíná u hlavy

  Široká paleta otevřených seminářů a workshopů pro inspiraci, získání nových znalostí a setkání lídrů firem s dalšími lidmi z byznysu.

 • Doplň nástroje a znalosti klíčovým lidem

  Růst klíčových kompetencí pro rozvoj firmy

  Vnitrofiremní workshopy na míru, které posílí kompetence klíčových lidí ve firmě a dodají jim nové nástroje pro podporu firemních cílů.

  Doplň nástroje a znalosti klíčovým lidem

 • Buď k ruce a dodej expertizu

  Pohled zvenčí a externí expertiza pro posun vpřed

  Analytické a poradenské služby zaměřené na jádro byznysu a strategické oblasti, u nichž změna přinese největší pozitivní výsledky.

 • Převezmi kormidlo tam, kde je to třeba

  Někdy je pro další posun potřeba převzít otěže a řídit

  Interim management, externí projektové řízení strategických a marketingových projektů – tam, kde je potřeba pohled zvenčí a nezatíženost interními vztahy a emocemi.

  Převezmi kormidlo tam, kde je to třeba

 • Provázej lídra na jeho osamělé cestě

  Budování firmy je osamělá cesta. Nemusí však být.

  Mentoring a koučing, Owners Board, program Firma není vězení (budování udržitelné firmy, která svého majitele nestojí život a veškerý volný čas) a mnoho dalších podpůrných programů.

AŤ UŽ JE VÁŠ CÍL JAKÝKOLI, SPOLUPRÁCI VŽDY ZAČÍNÁME BEZPLATNOU VSTUPNÍ ANALÝZOU

Analýza má formu setkání s majitelem či CEO firmy, případně s dalšími členy managementu. Zabere maximálně půl dne, je zdarma a nevyplývají z ní pro vás žádné závazky či povinnosti. Pomáhá nám poodkrýt všechny možné výzvy, které by mohly bránit splnění vašich strategických cílů a naplnění společného cíle spolupráce.

ČERPEJTE INSPIRACI

Líbí se vám naše články? Odběratelům našeho newsletteru dáváme vědět, když se objeví nový. Aby mohli načerpat inspiraci pěkně za čerstva. Nebojte, nic jiného v newsletteru není. Víme, že firemní novinky nikoho nezajímají. Proto posíláme pouze obsah, který má pro čtenáře skutečnou hodnotu.

© Copyright - Brand Hub s.r.o. - 2016 - 2024