Interim management
SLUŽBY
Co všechno můžeme udělat pro růst vašeho byznysu
READ MORESHOP NEW IN
  1. Home
  2. >
  3. Služby

Služby Brand Hubu se zaměřují na ty nejvíc opomíjené oblasti každé malé a střední firmy. Na oblasti analýzy a byznys strategie. Ty mají zásadní vliv na to, jestli firma bude úspěšně fungovat i za pět let, jestli si vytvoří dostatek prostoru pro růst a inovace a bude schopna vytvářet nové konkurenční výhody.

Poradenství a koučing

Zvyšte šanci na úspěšné zavedení nových produktů na maximum. Najděte nové konkurenční výhody a dostaňte svou konkurenci ze hry. Poznejte lépe své zákazníky, dodejte větší hodnotu a prodávejte více. Díky našemu poradenství a osvědčením nástrojům budete vždy vědět, jak na to.

Zaveďte ve své firmě pořádek a řád. Nastavte nejdůležitější procesy. Zbavte se zátěže v podobě operativy a suplování práce vašich zaměstnanců. Zajistěte své firmě maximální nezávislost na majiteli a sobě jako majiteli maximální volnost a dostatek času na soukromý život nebo strategický rozvoj firmy. Připravte svou firmu na úspěšný prodej s maximálním ziskem anebo udržitelné předání další generaci.

Dlouhodobé rozvojové programy

Strategické analýzy

Zjistěte, jak se daří vaší firmě v klíčových oblastech a kde máte mezery, které vám brání v dalšímu růstu a vyšší konkurenceschopnosti. K tomu slouží naše interní analýzy. Poznejte lépe svou konkurenci a herní prostor zvaný trh, na kterém soutěžíte s ostatními. Pro tyto účely máme analýzy vnějšího prostředí.

AŤ UŽ JE VÁŠ CÍL JAKÝKOLI, SPOLUPRÁCI VŽDY ZAČÍNÁME BEZPLATNOU VSTUPNÍ ANALÝZOU

Analýza má formu setkání s majitelem či CEO firmy, případně s dalšími členy managementu. Zabere maximálně půl dne, je zdarma a nevyplývají z ní pro vás žádné závazky či povinnosti. Pomáhá nám poodkrýt všechny možné výzvy, které by mohly bránit splnění vašich strategických cílů a naplnění společného cíle spolupráce.

ČERPEJTE INSPIRACI

Líbí se vám naše články? Odběratelům našeho newsletteru dáváme vědět, když se objeví nový. Aby mohli načerpat inspiraci pěkně za čerstva. Nebojte, nic jiného v newsletteru není. Víme, že firemní novinky nikoho nezajímají. Proto posíláme pouze obsah, který má pro čtenáře skutečnou hodnotu.

© Copyright - Brand Hub s.r.o. - 2016 - 2024