Reference
REFERENCE
POCTA TĚM, KDO SE ROZHODLI PRO SPOLEČNOU TVORBU.
  1. Home
  2. >
  3. Reference
Jaspar s.r.o.

Co o spolupráci říkají naši klienti

Mgr. ROBERT BATŮŠEK, Ph.D., Autonapůl, družstvo

Se společností Brand Hub v podání zejména Michala Kubína spolupracujeme již od roku 2018. Začínali jsme řešením strategických marketingových otázek a budováním značky našeho carsharingu Autonapůl, přičemž se naše spolupráce neustále rozšiřovala. Dodnes nám Michal s marketingem pomáhá jako poradce a externí člen marketingového týmu. Nejvíce oceňuji jeho strategický pohled na marketing a propagaci, zaměření na přínos a okamžité dopady všech marketingových aktivit.

Roman Kučera, LESENSKY.CZ s.r.o.

S agenturou Brand Hub spolupracujeme na vybraných projektech, kde nám pomáhá zaštítit oblast strategických analýz, analýz trhu a poradenské služby v oblasti budování a řízení značek. Na spolupráci oceňujeme zejména strategický a celostní pohled na problematiku marketingu, marketingové komunikace a PR, které jsou hlavní doménou působnosti agentury LESENSKY.CZ.

Vcelku výjimečná je také ochota spolupracovat, sdílet know-how a vzájemně si vypomáhat, kterou jsme ze strany Brand Hubu vždy cítili i přes to, že v některých ohledech jsme konkurenčními společnostmi.

MgA. Ing. TEREZA RAABOVÁ, Ph.D., Culture Matters s.r.o.

Michal Kubín z Brand Hubu pomáhal mně a mému týmu v projektech Culture Matters a Economic Impact Art s nastavením brandingové a marketingové strategie. Jeho konzultace jsem využila i během nastavování procesů ve firmě, kdy naším společným cílem bylo automatizovat některé činnosti nebo je efektivně převést na tým tak, abych se já mohla plně věnovat strategickému řízení a všechny delegované operativní činnosti byly nadále odváděny v maximální kvalitě.

Na vzájemné spolupráci oceňuji zejména Michalovu snahu o co největší vhled do fungování našich projektů, intenzivní pomoc při zavádění všech nástrojů a technik do naší praxe a jeho schopnost uvažovat jako majitel firmy se všemi záludnostmi, které to obnáší. Nezdá se to, ale pokud má konzultant vlastní zkušenost s rolí majitele firmy či podnikatele, na mnoho věcí se dívá jinak. Na navrhovaných řešeních je to pak velmi znát.

Jeho znalostí a zkušeností občas využíváme i s novým týmem v rámci skupiny KREIA group, do které dnes výše zmíněné firmy patří.

Zaujaly vás společnosti, které s námi hledají cestu k lepší službě zákazníkům a vyšším ziskům?

Pokud chcete být mezi nimi, pojďme na kávu.

© Copyright - Brand Hub s.r.o. - 2016 - 2024