O Brand Hubu
O NÁS
ZA KAŽDOU FIRMOU JE PŘÍBĚH. TADY JE TEN NÁŠ
  1. Home
  2. >
  3. O Brand Hubu

Jak to celé začalo

“Založení Brand Hubu bylo mojí dlouholetou myšlenkou, kterou jsem kultivoval během své více jak 13leté marketingové kariéry. Marketing byl mojí volbou už na samotném začátku mé kariéry. Již dlouho mám svůj malý sen, a totiž přinést revoluci v tom, jakým způsobem se budují nové či redesignují stávající nevýkonné či málo výkonné společnosti v ČR. Vidět a podporovat všude kolem sebe budování, zlepšování a růst společností, těch úžasných děl lidské mysli a lidské práce. Tento malý sen je hnacím motorem vize a poslání poradenské firmy Brand Hub.”

Michal Kubín, Co-Founder & COO

Kam chceme růst (naše vize)

Naše vize představuje popsané téměř dvě strany A4. Je to detailní obrázek toho, jak by společnost měla jednou vypadat. Konec konců, takové by vize měly být, aby nebyly jen plytkou, nic neříkající větou. Klíčová pasáž je pak následující:

“Brand Hub je agenturou světového jména, známou pro unikátní poradenské služby špičkové kvality, volbou číslo 1 pro malé a střední B2B společnosti po celé České republice, které potřebují pomoci z problémů či se chtějí pohnout z místa a nastartovat nový růst. …“

Proč děláme, co děláme (naše poslání)

“Všechny naše kroky vedou k naplnění jediného smyslu našeho bytí, a to vytvářet značky vystupující z šedi průměrnosti. Značky, které mění pravidla ve svém oboru podnikání. Náš smysl bytí naplňujeme tím, že pomáháme budovat společnosti, jež jsou skvělým příkladem toho, že byznys lze dělat jinak – s vášní, s ohledem na klienta, se zaměřením na špičkový produkt a hlavně – s úplně jinými výsledky, než jakých průměrné společnosti běžně dosahují. Tuto filozofii odráží veškeré naše poradenské služby a produkty. Jedině tak se můžeme podílet na zrodu nových vládců v oblasti středního a malého podnikání v segmentu B2B.”

Kdo stojí za Brand Hubem

Michal Kubín

Michal působí ve společnosti Brand Hub jako COO a hlavní konzultant. Založení vlastní agentury bylo jeho snem a nyní si jej plní – buduje svou vlastní poradenskou agenturu zaměřenou na udržitelný rozvoj firem, návrhy byznys modelů a marketingových strategií.

Vystudoval bakalářský titul na Newton College v Brně, obor podnikání a management. Zde zároveň začala jeho láska k marketingu a podnikání. Za svou dosavadní kariéru působil většinu času právě v marketingu a komunikaci, a to jak na straně agentur, tak na straně klientů. Z této oblasti se také rekrutují jeho odborná školení, která pořádá ve spolupráci s agenturami Top Vision a Sova Studio.

Ve volném čase se věnuje zejména osobnímu rozvoji, četbě a sportu. Je milovníkem hudby mnoha žánrů, především hard rocku, heavy metalu a punk rocku. Už od středoškolských let ho provázely kapely jako Sepultura, Iron Maiden, Deep Purple a jiné. Tato hudba jej inspirovala k pořízení elektrické kytary, na kterou se jako amatérský nadšenec učí hrát. Nepohrdne ani dobrým filmem či seriálem.

© Copyright - Brand Hub s.r.o. - 2016 - 2024