Otevřené kurzy
BUDOVÁNÍ A REDESIGN
BYZNYS MODELŮ
PRAKTICKÝ INTENZIVNÍ DVOUDENNÍ WORKSHOP, KTERÝ VÁM INOVACE BYZNYS MODELŮ DOSTANE POD KŮŽI
READ MORESHOP NEW IN
 1. Home
 2. >
 3. Tréninkové programy
 4. >
 5. Budování a redesign business...

Naučte se používat jednu z nejlepších metodik pro návrh, rozvoj a inovace obchodních modelů a strategií na světě. Business Model Design od společnosti Strategyzer a jejich hlavních nástroj – Business Model Canvas používají tisíce firem různých velikostí a zaměření k tomu, aby rozšířily svou nabídku o pro jejich obor netypické produkty a služby, zlepšily svou ziskovost nebo zkrátka jen dodávaly větší hodnotu zákazníkům. Každý majitel či ředitel firmy, který chce inovovat a zlepšovat konkurenceschopnost své firmy, získá velmi mocný a přitom poměrně jednoduchý nástroj, který může hned další den použít v praxi.

Jedná se o praktické cvičení, které navazuje na více teoretický úvodní kurz o Business Model Desingu. Cvičení slouží k vyzkoušení všech metod, postupů a nástrojů spojených s návrhem byznys modelů na vlastním podnikání a získání širší zpětné vazby na použité postupy od ostatních účastníků kurzu a lektora.

Seminář je navržen tak, aby se během dvou dnů do hloubky procvičily a částečně tak zautomatizovaly postupy a kroky při používání Business Model Designu a všech dalších nástrojů.

Klíčové výhody semináře

 • Poznáte jednotlivé stavební kameny různých typů obchodních modelů a na reálných příkladech světových firem poznáte, jak fungují v praxi.
 • Naučíte se pracovat s metodikou Business Model Design tak, abyste ji hned druhý den mohli použít při rozvoji či stavbě své firmy.
 • Naučíte se pracovat s různými typy byznys modelů (freemium, dvoustranné platformy atd.) a kombinovat jejich vlastnosti tak, abyste vytvořili unikátní model pro vás a hlavně – pro vaše zákazníky.
 • Všechny probírané techniky a nástroje si vyzkoušíte na reálných příkladech, abyste si je maximálně zažili a naučili se s nimi pracovat.

Pro koho může být přínosný

Každému, kdo vlastní a (nebo) vede firmu (od startupu po střední firmu), chce ji dále rozvíjet a neustále zvyšovat její konkurenceschopnost. Typicky jde o majitele či CEO/COO firem, případně ředitele obchodních jednotek.

Typické výstupy semináře (aneb co si odnesete)

 • Osvojená znalost a způsoby praktického využití Business Model Designu (a Canvasu).
 • Připravený kompletní Business Model Canvas (poslouží vám jako návod pro práci na dalším rozvoji či revizi vašeho obchodního modelu ve spolupráci s vaším týmem).
 • Podklady pro praktickou práci s metodikou při rozvoji obchodního modelu ve vlastní firmě.

Organizační detaily

 • Seminář je dvoudenní a probíhá po oba dny od 9:00 do 17:00.
 • Pro účastníky je zajištěno občerstvení a oběd.
 • Parkovat se dá u všech lokalit, kde kurz pořádáme (parkování může být zpoplatněno).
 • Maximální počet účastníků: 12
 • Podmínkou pro účast na tomto workshopu je absolvování jednodenního úvodního semináře BUDOVÁNÍ A REDESIGN BYZNYS MODELŮ.

Cena

6 655 Kč s DPH (5 500 Kč bez DPH)

Seminář se hradí předem na základě vystavené zálohové faktury.

Aktuálně nemáme vypsán žádný termín. Vyplníte-li formulář níže, budeme vás o novém termínu informovat.

Vaše adresa poslouží pouze pro informace o termínu kurzu. Případně pro zasílání nových odborných článků, projevíte-li zájem.

Nevybrali jste si otevřený kurz, ale zaujala vás témata? Chcete sestavit vzdělávací program pro váš tým?

Kontaktujte nás.

© Copyright - Brand Hub s.r.o. - 2016 - 2024