BUDOVÁNÍ A REDESIGN
BYZNYS MODELŮ
PRAKTICKÝ INTENZIVNÍ DVOUDENNÍ WORKSHOP, KTERÝ VÁM INOVACE BYZNYS MODELŮ DOSTANE POD KŮŽI
READ MORESHOP NEW IN

Naučte se používat jednu z nejlepších metodik pro návrh, rozvoj a inovace obchodních modelů a strategií na světě. Business Model Design od společnosti Strategyzer a jejich hlavních nástroj – Business Model Canvas používají tisíce firem různých velikostí a zaměření k tomu, aby rozšířily svou nabídku o pro jejich obor netypické produkty a služby, zlepšily svou ziskovost nebo zkrátka jen dodávaly větší hodnotu zákazníkům. Každý majitel či ředitel firmy, který chce inovovat a zlepšovat konkurenceschopnost své firmy, získá velmi mocný a přitom poměrně jednoduchý nástroj, který může hned další den použít v praxi.

Jedná se o praktické cvičení, které navazuje na více teoretický úvodní kurz o Business Model Desingu. Cvičení slouží k vyzkoušení všech metod, postupů a nástrojů spojených s návrhem byznys modelů na vlastním podnikání a získání širší zpětné vazby na použité postupy od ostatních účastníků kurzu a lektora.

Seminář je navržen tak, aby se během dvou dnů do hloubky procvičily a částečně tak zautomatizovaly postupy a kroky při používání Business Model Designu a všech dalších nástrojů.

Klíčové výhody semináře

 • Poznáte jednotlivé stavební kameny různých typů obchodních modelů a na reálných příkladech světových firem poznáte, jak fungují v praxi.
 • Naučíte se pracovat s metodikou Business Model Design tak, abyste ji hned druhý den mohli použít při rozvoji či stavbě své firmy.
 • Naučíte se pracovat s různými typy byznys modelů (freemium, dvoustranné platformy atd.) a kombinovat jejich vlastnosti tak, abyste vytvořili unikátní model pro vás a hlavně – pro vaše zákazníky.
 • Všechny probírané techniky a nástroje si vyzkoušíte na reálných příkladech, abyste si je maximálně zažili a naučili se s nimi pracovat.

Pro koho může být přínosný

Každému, kdo vlastní a (nebo) vede firmu (od startupu po střední firmu), chce ji dále rozvíjet a neustále zvyšovat její konkurenceschopnost. Typicky jde o majitele či CEO/COO firem, případně ředitele obchodních jednotek.

Typické výstupy semináře (aneb co si odnesete)

 • Osvojená znalost a způsoby praktického využití Business Model Designu (a Canvasu).
 • Připravený kompletní Business Model Canvas (poslouží vám jako návod pro práci na dalším rozvoji či revizi vašeho obchodního modelu ve spolupráci s vaším týmem).
 • Podklady pro praktickou práci s metodikou při rozvoji obchodního modelu ve vlastní firmě.

Organizační detaily

 • Seminář je dvoudenní a probíhá po oba dny od 9:00 do 17:00.
 • Pro účastníky je zajištěno občerstvení a oběd.
 • Parkovat se dá u všech lokalit, kde kurz pořádáme (parkování může být zpoplatněno).
 • Maximální počet účastníků: 12
 • Podmínkou pro účast na tomto workshopu je absolvování jednodenního úvodního semináře BUDOVÁNÍ A REDESIGN BYZNYS MODELŮ.

Cena

6 655 Kč s DPH (5 500 Kč bez DPH)

Seminář se hradí předem na základě vystavené zálohové faktury.

Nevybrali jste si otevřený kurz, ale zaujala vás témata? Chcete sestavit vzdělávací program pro váš tým?

Kontaktujte nás.